Najlepsze portfele USDT 2024

List

Prawdopodobnie wiesz już, czym jest stablecoin USDT, dlaczego potrzebujesz kryptowaluty i jakie możliwości oferuje. Być może kupiłeś już swoje pierwsze aktywa lub dopiero rozważasz ich zakup. W obu przypadkach potrzebujesz niezawodnej usługi, która nie ograniczy twoich działań, a wręcz przeciwnie, pomoże w pełni zarządzać twoimi środkami.  

Poniższa lista, składająca się z czterech mobilnych portfeli kryptowalutowych, pomoże ci zdecydować się na wybór i znaleźć najlepszy portfel USDT na Androida lub iOS. A druga lista pięciu nazw, znajdzie najlepszy portfel USDT na sprzęcie do przechowywania aktywów kryptograficznych. 

Najlepsze portfele USDT na Androida i iPhone'a

W tym zestawieniu najlepszych portfeli USDT znajdziesz najpopularniejsze mobilne aplikacje kryptowalutowe działające na platformach Android i iOS. Lista obejmuje tylko narzędzia, na które jest popyt, zarówno długoletnie projekty, które dowiodły swojej niezawodności, jak i niedawno uruchomione usługi, które zapewniają zupełnie nowe podejście do korzystania z kryptowalut.  

Trustee Plus

Изображение 2024 06 03 202816597

Trustee Plus to nie tylko portfel, ale platforma walut cyfrowych wolna od jakichkolwiek ograniczeń bankowych. 

Trustee Plus: główne cechy

Platforma walut cyfrowych Trustee Plus daje możliwość korzystania ze wszystkich zalet USDT i innych kryptowalut w jednej aplikacji i jest dostępna dla wszystkich urządzeń mobilnych. Każdy użytkownik ma dostęp do pełnej gamy transakcji kryptowalutowych w zakresie kupna, sprzedaży, przelewów, wymiany itp. Jednocześnie Trustee posiada również unikalne funkcje, które odróżniają go od innych aplikacji i automatycznie umieszczają go na liście najlepszych portfeli USDT na Androida i iPhone'a. 

Ważna cecha: duża szybkość transakcji i brak prowizji sieciowej w rodzimych monetach, co zwykle sprawia duże trudności początkującym. Wszystkie transakcje są natychmiastowe, niezależnie od ich rodzaju. 

Jedną z kluczowych cech Trustee jest uproszczenie dostępu do kryptowaluty, a właściwie możliwość korzystania z niej nie tylko w szczególnych przypadkach, ale do rozwiązywania codziennych problemów. Funkcja tranferu za pomocą numeru telefonu otwiera szereg korzyści dla osób fizycznych i firm - od fakturowania i płacenia za towary i usługi, po wypłacanie i otrzymywanie wynagrodzeń oraz skalowanie działalności. 

Zalety i wady

✅ 0% prowizji za przelewy i wypłaty środków fiducjarnych na kartę 

✅ brak prowizji sieciowych w natywnej monecie 

✅ możliwość natychmiastowych przelewów przez numer telefonu 

✅ wysoka szybkość transakcji 

✅ bezpłatna instalacja i rejestracja 

❌ brak możliwości dostosowania prowizji 

Krótkie podsumowanie

Platforma walut cyfrowych Trustee Plus to uniwersalne narzędzie dla użytkowników o dowolnym poziomie kompetencji. Zarówno początkujący, jak i profesjonalni użytkownicy docenią jej zalety - natychmiastowe przelewy za pomocą numeru telefonu i karta kryptowalutowa.

Dzięki Trustee Plus otrzymujesz pełną gamę opcji zarządzania swoimi środkami, przestrzegając wszystkich zasad kryptowalut i bez ograniczeń tradycyjnych systemów bankowych. 

Trust Wallet Trust Wallet Usdt

W ciągu pięciu lat od premiery produktu w 2017 r. portfel ten zyskał sporą popularność, do czego przyczynił się głównie zakup projektu w 2018 r. przez giełdę Binance - to właśnie ona przyciągnęła uwagę i środki na promocję projektu. 

Trust Wallet: główne cechy

Trust Wallet to produkt, który daje użytkownikom dostęp do większości kryptowalut, ich wymiany i zakupów z kart bankowych. Istniejący jedynie w formie aplikacji mobilnej, daje możliwość łączenia się ze zdecentralizowanymi giełdami i przechowywania środków w stakingach za niewielką roczną opłatę.  

Nie jest możliwe wypłacanie pieniędzy na kartę za pośrednictwem portfela. Ponadto, pomimo niezłego interfejsu, początkujący będzie potrzebował czasu, aby go zrozumieć. 

Zalety i wady

✅ Format mobilny z obsługą głównych kryptowalut 

✅ Dostęp do zdecentralizowanych platform 

❌ Brak możliwości wypłaty środków na kartę 

❌ Zależność od giełdy kryptowalutowej 

❌ Brak wersji na komputery PC 

Krótkie podsumowanie

Trust Wallet to ciekawy produkt, który zasłużył sobie na swoje miejsce na rynku kryptowalut. Dzięki wsparciu dużej giełdy przez długi czas zajmował dobrą pozycję na listach najlepszych portfeli USDT na iPhone'a i Androida, ale niestety z tego samego powodu był silnie uzależniony od patrona.  

Taka zależność od scentralizowanej firmy, która przestrzega zasad regulatorów finansowych, może teoretycznie mieć zły wpływ na projekt kryptograficzny, którego głównymi zasadami powinna być anonimowość. 

Exodus Exodus Usdt

Exodus to portfel do przechowywania USDT i wielu popularnych kryptowalut, generujący przychody dzięki prowizjom od wymiany użytkowników i handlu walutami.  

Exodus: główne cechy

Aplikacja Exodus jest dostępna dla wszystkich głównych platform - smartfonów i komputerów PC. Portfel działa tylko z kryptowalutami - nie ma opcji wypłaty środków na waluty fiducjarne. W Exodus dostępna jest również funkcja przesyłania kluczy prywatnych w celu przeniesienia ich do innych portfeli, ale można z niej korzystać tylko w wersji desktopowej aplikacji. 

Zalety i wady

✅ Istnieją wersje na komputery PC i urządzenia mobilne 

✅ Możliwość przesyłania kluczy prywatnych 

✅ Obsługa wielu popularnych kryptowalut, w tym USDT 

❌ Brak języków innych niż angielski 

❌ Niektóre funkcje portfela są realizowane w formacie oddzielnych aplikacji 

❌ Brak opcji wypłaty fiat 

Krótkie podsumowanie

Portfel jest łatwy w użyciu dla początkujących dzięki przejrzystemu interfejsowi (pod warunkiem znajomości języka angielskiego) i wersjom dla wszystkich głównych platform. Obsługuje USDT i inne aktywa kryptograficzne, umożliwiając ich wymianę w aplikacji.  

Istnieją jednak kwestie bezpieczeństwa związane z portfelem: twórcy twierdzą, że klucze użytkowników są przechowywane tylko na urządzeniach użytkowników, co jest niemożliwe do zweryfikowania ręcznie - kod źródłowy aplikacji jest zamknięty. 

Safepal Safepal Usdt

Dość unikalny projekt, który uruchomił dwa formaty portfeli kryptowalutowych jednocześnie - zarówno hot, jak i cold, przy wsparciu giełdy Binance i Trust Wallet, o którym pisaliśmy powyżej. Jest to bardzo młody projekt, pokazany na konferencji Binance dopiero w lutym 2021 r., ale może zainteresować użytkowników.  

Safepal: główne cechySafepal Usdt

Mobilna i sprzętowa wersja Safepal działają tylko w parze. Aplikacja mobilna jest zasadniczo interfejsem dla urządzenia i służy do skanowania kodów QR, które służą do wysyłania środków.  

Wersja sprzętowa portfela to tablet z małym ekranem. Jest to niedrogie urządzenie, którego nie można podłączyć przez WiFi lub Bluetooth - wszystkie transakcje odbywają się wyłącznie za pośrednictwem kodów QR i wersji mobilnej. Takie podejście poprawia ogólne bezpieczeństwo, ale zmniejsza wygodę, co sprawia, że nie ma sensu używać go do codziennych zadań.  

Warto zauważyć, że portfel posiada funkcję autodestrukcji klucza w przypadku nieautoryzowanego dostępu, co zobowiązuje użytkownika do bezpiecznego przechowywania klucza w dodatkowej lokalizacji zapasowej. 

Zalety i wady

✅ Maksymalny poziom ochrony 

✅ Obsługa 32 popularnych blockchainów i wielu tokenów, w tym USDT 

✅ Niska cena urządzenia 

❌ Wysokie prowizje za zakup kryptowalut 

❌ Niedogodności związane z używaniem kodów QR 

❌ Korzystanie z urządzenia jest niemożliwe bez wersji mobilnej 

❌ Obsługa niewielkiej liczby języków 

Krótkie podsumowanie

Pomimo ogólnego poziomu bezpieczeństwa, użyteczność urządzenia jest wątpliwa, biorąc pod uwagę, że jego użycie jest niemożliwe bez wersji mobilnej - jakakolwiek inna forma łączności jest wykluczona. Od czasu premiery stał się dość popularny, ale bardziej ze względu na wyjątkowość pomysłu niż z powodu odpowiednich rozwiązań. Takich jak wątpliwy system kodów QR i wyświetlacz, który praktycznie nie jest używany ze względu na obowiązkowe korzystanie z aplikacji, ale zwiększa cenę urządzenia.  

Coin98 WalletCoin 98 Usdt

Coin98 to duża firma zajmująca się kilkoma obszarami jednocześnie: inwestycjami, promocją kryptowalut na świecie i rozwojem aplikacji DeFi. Aby rozwiązać te zadania, rozwijają kilka projektów, w tym giełdę, własną kryptowalutę i Coin98 Wallet. 

Coin98 Wallet: główne cechy

Chociaż Coin98 jest zasadniczo portfelem, jego głównym zadaniem jest uzyskanie dostępu do różnych platform kryptowalutowych - ich agregacja w jednej aplikacji. Zbiera ona dane ze wszystkich kont użytkownika i osadza je w interfejsie aplikacji.  

Na liście najlepszych portfeli USDT na Androida i iPhone'a Coin98 jest jednym z najmłodszych projektów. Jednak przez dwa lata od uruchomienia zyskał już około 300 000 użytkowników, co nie jest złe dla mało znanego projektu. Jest dostępny na urządzenia mobilne, a także w formacie rozszerzenia przeglądarki. 

Zalety i wady

✅ wymiana kryptowalut za pośrednictwem giełd DeFi 

✅ Gromadzenie danych z platform informacyjnych i kont użytkowników 

❌ Udostępnianie danych o wszystkich kontach w jednym miejscu 

❌ Niska funkcjonalność portfela kryptowalut. 

Krótkie podsumowanie

Portfel od Coin98 jest bardziej agregatorem danych niż pełnoprawnym portfelem kryptowalut. Sądząc po mapie drogowej, w przyszłości może stać się w pełni funkcjonalną aplikacją, ściśle powiązaną z innymi produktami firmy, ale na razie jest to bardziej prototyp. 

Własny token Coin98, uruchomiony w połowie 2021 r., wykazał bezprecedensowy wzrost w momencie uruchomienia, ale w ciągu następnego roku wykazał jedynie spadek, spadając w tym czasie o 93%. 

Top 4 zimnych portfeli Tether

Dla kompletności rozważmy również zimne portfele kryptowalutowe. Tak, nawet najlepszy zimny portfel Tether jest gorszy pod względem wygody od gorącego portfela w postaci aplikacji mobilnej.  

Takie portfele mają wysoki poziom autonomii i bezpieczeństwa, co może być decydującym czynnikiem, w zależności od wykonywanego zadania. Zwykle portfele sprzętowe są używane do przechowywania, ale są zbyt niewygodne do codziennej pracy. Jeśli masz za zadanie korzystać z kryptowalut na co dzień, lepiej zwrócić uwagę na portfele mobilne z powyższej listy. 

TrezorTrezor Usdt

Portfele sprzętowe Trezor od Satoshi Labs pojawiły się w 2013 roku. Jest to jedno z najstarszych narzędzi do przechowywania kryptowalut, którego główną cechą jest maksymalne bezpieczeństwo. 

Trezor: główne cechy

Portfel Trezor to niewielkie urządzenie z małym wyświetlaczem i dwoma przyciskami. Obsługuje ponad połowę popularnych kryptowalut, w tym stablecoina USDT. Firma opracowała również kilka aplikacji do pracy z portfelem na komputerze i przez przeglądarkę. 

Bezpieczeństwo portfela zapewnia przechowywanie kluczy w autonomicznym środowisku, do którego nie można podłączyć żadnych innych urządzeń. Według twórców chroni to fundusze przed wszystkimi znanymi metodami hakowania.  

Zalety i wady

✅ Wysokie standardy bezpieczeństwa 

✅ Uwierzytelnianie trójczynnikowe 

❌ Złożoność autoryzacji i codziennej obsługi 

❌ Trudność w obsłudze dla początkujących 

❌ Urządzenie musi zostać zakupione  

Krótkie podsumowanie

Trezor jest godnym przedstawicielem portfeli sprzętowych, ale podobnie jak wszystkie portfele tego typu nadaje się bardziej do długoterminowego przechowywania niż do codziennej kontroli i zarządzania środkami. Pomimo pozornej prostoty, może odstraszyć nowicjuszy wysoką ceną i dość wysokim poziomem wiedzy, który będzie wymagany do normalnej pracy z nim. Jest to jednak cena, jaką trzeba zapłacić za najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

LedgerLedger Usdt

Portfel Ledger pojawił się nieco później niż Trezor - w 2014 roku - ale szybko zyskał popularność i stał się najpopularniejszym portfelem 2017 roku. Nadal pozostaje jednym z najlepszych portfeli USDT w obudowie sprzętowej do przechowywania kryptowalut, choć jego popularność została ograniczona przez pojawienie się na rynku wygodniejszych, ale nie mniej bezpiecznych portfeli mobilnych. 

Ledger: główne cechy

Ledger oferuje kilka urządzeń w różnych kategoriach cenowych - od minimalistycznych rozwiązań po w pełni funkcjonalne rozwiązania trzykrotnie przekraczające koszt portfela Trezor. Obsługuje główne kryptowaluty, w tym tokeny ERC-20, w tym USDT.  

Ledger, w przeciwieństwie do swojego głównego konkurenta, nie opiera się na autonomii, ale na interakcji z innymi urządzeniami. Aby działać, należy zainstalować aplikację na komputerze lub telefonie i podłączyć urządzenie przez USB. Droższe wersje posiadają również połączenie Bluetooth.  

Zalety i wady

✅ Wysoki poziom bezpieczeństwa 

✅ Łatwe połączenie z komputerem  

❌ Cena urządzenia od 80 do 400 dolarów  

❌ Częste opinie użytkowników na temat problemów z wydajnością 

❌ Niedogodności związane z potwierdzaniem transakcji  

Krótkie podsumowanie

Pomimo bardzo małego ekranu samego urządzenia, możliwe jest wyświetlanie danych środków na ekranie telefonu komórkowego za pośrednictwem aplikacji dodatkowych Ledger, ale nie zarządzanie nimi. Potwierdzanie transakcji wymaga podłączenia urządzenia przez USB do komputera lub laptopa. Użytkownicy doceniają niezawodność portfela, ale często zwracają uwagę na nieidealność jego powłoki programowej, wskazując na częste hamowania i zawieszanie się ekranu. 

SecuXSecux Usdt

Tajwańska firma SecuX rozpoczęła działalność w 2018 roku i w tym czasie wprowadziła na rynek trzy portfele sprzętowe. Najnowszy z nich, SecuX V20, został wydany w 2021 roku i to właśnie o nim będziemy rozmawiać.  

SecuX: główne cechy

Główną cechą tego portfela jest to, że jest to pierwszy pełnoprawny portfel z ekranem dotykowym w świecie portfeli sprzętowych, dzięki czemu jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż poprzednie urządzenia. Wiele funkcji jest dostępnych bezpośrednio na ekranie, ale dla ułatwienia transakcji firma zapewnia również aplikację do interakcji z portfelem za pośrednictwem smartfona i przeglądarki.  

Portfel obsługuje różne kryptowaluty, koncentrując się na tokenach opartych na Ethereum, BNB i TRON, w tym USDT w trzech popularnych formatach.  

Zalety i wady

✅ Przechowywanie kluczy na specjalnym chipie z uwierzytelnianiem przez Bluetooth 

✅ Możliwość utworzenia do 500 portfeli z indywidualnymi ustawieniami 

✅ W pełni funkcjonalny ekran dotykowy 

✅ bateria - około 7 godzin aktywnej pracy i pół roku w trybie czuwania 

❌ Niedokończona personalizacja czujników i interfejsu 

❌ Duży rozmiar urządzenia 

❌ Wysoka cena  

Krótkie podsumowanie

Można powiedzieć, że skupiając się na wygodzie wyświetlania informacji na samym urządzeniu, twórcy pozbawili je innych ważnych aspektów portfela sprzętowego, a mianowicie przenośności i kompaktowości. Aby potwierdzić transakcje, nadal trzeba połączyć się z innym urządzeniem z dostępem do Internetu, co w rzeczywistości pozbawia duży ekran jakiegokolwiek sensu. Takie rozwiązanie wygląda dobrze na papierze, ale słabo uzasadnia cenę urządzenia. 

CoolWalletSoolwallet Usdt

Kolejna tajwańska firma, wcześniej zaangażowana w rozwój inteligentnych kart dla dużych firm, postanowiła wykorzystać swoją wiedzę do stworzenia unikalnego portfela kryptowalutowego, który przypomina kształtem zwykłą kartę kredytową. 

CoolWallet: główne cechy

Kompaktowy CoolWallet obsługuje NFC i prostą aplikację mobilną do transferów kryptowalut. Nie można go podłączyć do innych urządzeń. W przeciwieństwie do konkurentów obsługuje niewielką liczbę aktywów - wśród nich USDT tylko w oparciu o blockchainy Bitcoin i Ethereum.  

Potwierdzenie transakcji wymaga naciśnięcia przycisku na urządzeniu, co eliminuje możliwość zdalnej kradzieży. Karta ładuje się w kilka godzin, a jej czas czuwania wynosi około trzech miesięcy. Żywotność baterii jest krótka - zaledwie dwa lata. 

Zalety i wady

✅ Możliwość dostosowania do pracy na dowolnym urządzeniu mobilnym 

✅ Kompaktowy i wodoodporny do jednej godziny 

✅ Fizyczne potwierdzenie transakcji 

✅ Niska cena w porównaniu do portfela sprzętowego. 

❌ Trudna konfiguracja początkowa 

❌ Obsługa niewielkiej liczby łańcuchów bloków. 

Krótkie podsumowanie

Z niewielką liczbą monet, przeciętną baterią i brakiem skomplikowanych rozwiązań technicznych, jest to proste urządzenie, któremu nie brakuje elegancji i kompaktowości. Być może jego czas jeszcze nie nadszedł i w przyszłości - gdy kryptowaluty staną się głównym nurtem - jego prostota i funkcja NFC znajdą swoje miejsce i sprawią, że będzie to najlepszy portfel USDT iOS i Android. 

Najlepszy portfel USDT: jak wybrać?

Najczęściej w takich artykułach można usłyszeć takie wnioski, jak "najlepszy portfel dla Tether jest inny dla każdego w zależności od zadania stojącego przed użytkownikiem" lub "każda opcja ma swoje wady i zalety, a decyzję o wyborze można podjąć dopiero po wypróbowaniu kilku opcji", ale to wszystko jest błędne. 

Po pierwsze, długie poszukiwania i eksperymenty są obarczone nie tylko stratą czasu, ale także pieniędzy ze względu na możliwość napotkania usług pozbawionych skrupułów. Po drugie, obecnie istnieją nie tylko rozwiązania, które mają tylko jedną zaletę, ale także uniwersalne portfele, które rozwiązują wszystkie problemy naraz. 

O wiele ważniejsze jest znalezienie takiego portfela od razu.  

A takim rozwiązaniem i najlepszym portfelem USDT będzie dla Ciebie platforma walut cyfrowych Trustee Plus. Zasadniczo jest to usługa nowej generacji, która pomaga każdemu korzystać ze wszystkich zalet kryptowalut i jest pozbawiona wszystkich wad tradycyjnego systemu finansowego i wąskiego ukierunkowania konwencjonalnych portfeli kryptowalut. 

Wystarczy kliknąć przycisk instalacji, a rozwiązanie codziennych zadań bez straty czasu i prowizji, płatności w kryptowalutach i przelewy za pomocą numeru telefonu staną się dostępne w jednej wygodnej aplikacji mobilnej.

Pobierz aplikację Trustee Plus
Zeskanuj kod QR za pomocą telefonu

 

Inne artykuły warte przeczytania

Zainstaluj Trustee Plus już teraz!

Wszystkie korzyści w jednej aplikacji

Zeskanuj kod QR za pomocą telefonu
Image