Jak kupić kryptowalutę?

Kupuj kryptowaluty za złotówki bezpiecznie, korzystnie i łatwo - na platformie walut cyfrowych Trustee Plus! Mobilny portfel krypto Trustee Plus - to najwygodniejsze narzędzie do zarządzania aktywami w Polsce!
Skanowanie kodu QR za pomocą telefonu
Kalkulator
dostajesz
EUR
wysyłasz
BTC
Kurs = 1 EUR

Jak kupić kryptowalutę przez aplikację Trustee Plus — instrukcja krok po kroku

1
Wpłata EUR
Wybierz "EUR" na ekranie głównym i kliknij "Wpłać". Do wpłaty użyj karty złotówkowej (PLN).
2
Naciśnij przycisk "Wymiana”
w menu głównym aplikacji Trustee Plus
3
Wybierz parę EUR- kryptowaluta
w kolumnach "Przekaż" i "Odbierz".
4
Naciśnij przycisk "Wymiana"
w dolnej części ekranu
phone screen
phone screen
phone screen
phone screen
1
2
3
4
Skanowanie kodu QR za pomocą telefonu

Zalety Trustee Plus

phone screen

Elastyczność

obsługa różnych stablecoinów USDT, USDC i innych
jedno konto i wiele metod TRC20, ERC20, BEP20
wymiana wszystkich kryptowalut między sobą i fiatu
phone screen

Innowacyjne technologie bezpieczeństwa

platforma walut cyfrowych jest oparta na zdecentralizowanych protokołach
bezpieczny i wygodny sposób pracy z kryptowalutami
natychmiastowe powiadomienia, face ID i dwuetapowa autoryzacja (2FA)
phone screen

Wygodność i przejrzystość

0% prowizji za konwersję stablecoinów USDT\USDC
0% prowizji za przelewy międzynarodowe oraz ich natychmiastowa realizacja
phone screen

Przyjazny dla użytkownika

intuicyjny interfejs i przemyślana funkcjonalność
sekcja rynków - kursy i wiadomości w czasie rzeczywistym
ludzkie wsparcie dla użytkowników, bez używania chatbotów
Pobierz aplikację Trustee Plus
Skanowanie kodu QR za pomocą telefonu

Gdzie najlepiej kupić kryptowalutę w Polsce?

Kryptowalutę można kupić za pośrednictwem usług scentralizowanych i zdecentralizowanych. Do pierwszej z nich są zaliczane większość kryptowalutowych giełd i wymienników. Ich główną wadą jest to, że aktywa znajdują się w zarządzaniu tych platform. Tak więc zakup kryptowaluty to połowa sukcesu — ważne jest również zachować do niej dostęp. Ponadto usługi te mają skomplikowany interfejs, co oznacza, że nie jest to najlepsza opcja zakupu kryptowaluty dla początkujących.
photo
Uniwersalnym narzędziem do pracy z wirtualnymi aktywami jest platforma walut cyfrowych Trustee Plus. Jest to wygodny, korzystny i najbardziej niezawodny krypto serwis wymiany i natychmiastowego zakupu/sprzedaży wirtualnych aktywów z kart bankowych oraz systemów płatności Visa/MasterCard. Trustee zapewnia nowy poziom przechowywania i zarządzania aktywami cyfrowymi.
photo

FAQ

 • Jaki jest najlepszy portfel Bitcoin?

  Najlepszy portfel Bitcoin to serwis, który oferuje pełen zakres narzędzi do pracy nie tylko z BTC, ale także z innymi kryptowalutami.

  Jednocześnie posiada on:

  • wysoki poziom bezpieczeństwa;
  • niskie prowizje za wszelkie transakcje kryptowalutowe;
  • funkcje zakupu i wypłaty kryptowalut w fiat;
  • wymiana aktywów po zawsze aktualnych kursach wymiany bez ukrytych warunków;
  • portfel stale rozwija się i wdraża nowoczesne technologie.

  Platforma walut cyfrowych Trustee Plus spełnia wszystkie te kryteria, jest to innowacyjna usługa oparta na zdecentralizowanych zasadach bezpieczeństwa. Oferuje wygodne kupowanie i wymianę przy niskich prowizjach i aktualnych kursach wymiany, oraz natychmiastowe przelewy i wypłaty na karty bankowe bez żadnych prowizji.

 • Jak działa karta kryptowalutowa?

  Użytkownik otrzymuje wirtualną kartę, której dane są dodawane do systemu płatności zbliżeniowych – Google lub Apple Pay. Podczas zakupu produktu lub usługi użytkownik przykłada smartfon do terminalu podobnie do zwykłej karty.

  W Trustee Plus możesz zamówić kryptowalutową kartę debetową.

 • Czym jest kryptokarta?

  Kryptokarta to odpowiednik zwykłej karty bankowej, pozwalający na korzystanie z walut cyfrowych na co dzień, na przykład płacąc za towary i usługi.

  Podobnie do kart bankowych, karty kryptowalutowe występują w dwóch rodzajach. Karty kredytowe, które pozwalają na korzystanie z pożyczonych zasobów, oraz karty debetowe, które wykorzystują aktywa z adresu kryptowalutowego powiązanego z kartą.

 • Czym jest portfel kryptowalutowy?

  Portfel kryptowalutowy - to aplikacja służąca do przechowywania i zarządzania kryptowalutami. Istnieje kilka rodzajów portfeli kryptowalutowych - wersje sprzętowe z fizycznym nośnikiem, portfele desktopowe i przeglądarkowe oraz aplikacje mobilne.

  Trustee Plus to usługa mobilna nowej generacji. Platforma walut cyfrowych z pełnym kompletem wszystkich narzędzi do pracy  - funkcją wymiany, przelewem poprzez numer telefonu, zakupem bezpośrednio z karty bankowej oraz wypłatą euro na karty dowolnego polskiego banku.

 • Jak korzystać z portfela kryptowalutowego?

  Korzystanie z platformy walut cyfrowych Trustee Plus jest proste. Nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących w branży kryptowalutowej, o dowolnym poziomie kompetencji i znajomości technologii kryptowalutowych.

  Usługa oferuje najszybsze i najłatwiejsze operacje. W razie jakichkolwiek trudności można znaleźć odpowiednie instrukcje na stronie internetowej aplikacji lub skontaktować się ze wsparciem technicznym 24/7.

 • Jak założyć portfel kryptowalutowy w Polsce?

  Założenie portfela kryptowalutowego jest proste - razem z platformą walut cyfrowych Trustee Plus. Aby założyć portfel kryptowalutowy w Polsce, wystarczy pobrać aplikację z AppStore lub GooglePlay, w zależności od systemu operacyjnego Twojego smartfona.

  Następnie trzeba zarejestrować się: wprowadzić numer telefonu, potwierdzić go kodem SMS i ustawić hasło do szybkiego logowania. Po tych czynnościach portfel jest gotowy do pracy!

ZAINSTALUJ TRUSTEE PLUS JUŻ TERAZ!

Wszystkie korzyści w jednej aplikacji
Skanowanie kodu QR za pomocą telefonu