Opinie o Trustee Plus

Trustee Plus — platforma walut cyfrowych, która oferuje pełen zakres usług w ramach kupna, sprzedaży i wymiany kryptowalut, a także instrumenty do zarządzania aktywami kryptowalutowymi.

Pobierz aplikację Trustee Plus
Zeskanuj kod QR za pomocą telefonu

Opinie influencerów

Influencer
Yevhen Romanenko
Ekonomista austriackiej szkoły, prowadzący wydarzeń kryptowalutowych
Double quotes
Trustee Plus to najwygodniejsza synteza portfela kryptowalutowego i krypto karty. Dzięki niej kontroluję swoje aktywa kryptowalutowe i mam możliwość błyskawicznie rozliczać się za swoje zakupy, gdzie tylko potrzebuję. Super!
Influencer
Yegor Petrov
Bitcoin Magazine Ukraina, Azja Centralna Community Manager
Double quotes
Trustee Plus jest szczególnie atrakcyjny dla początkujących. Aplikacja pozwala kupić BTC oraz inne kryptowaluty za pomocą kilku kliknięć. Transakcje są szybkie i interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika!

Opinie użytkowników Trustee Plus

Feedback image

Sergiusz
16.04.2024
Wreszcie jest rozwiązanie zamiast giełd dla przeciętnego użytkownika. Specjalne podziękowania dla twórców za darmowe przelewy na numer telefonu, po prostu wyeliminowało to niepotrzebne działania przy rozliczaniu się z klientami po sprzedaży kryptowaluty
Oleksiy Nesterenko
16.04.2024
Cóż mogę powiedzieć, po 2-krotnym sprawdzeniu operacji wpłaty i wypłaty wszystko jest w porządku. Obsługa szybko reaguje, pomaga zrozumieć wszystkie kwestie.
reviewers icon
Igor Stadnik
CEO inc4.net
06.11.2023
Od dłuższego czasu szukałem dobrego funkcjonalnego serwisu. Częściowo te lub te funkcje można znaleźć w różnych aplikacjach, używając ich w połączeniu. Ale nie widziałem serwisów, które łączą wszystkie z nich naraz, świetnie!
Pobierz aplikację Trustee Plus
Zeskanuj kod QR za pomocą telefonu

Zainstaluj Trustee Plus już teraz!

Wszystkie korzyści w jednej aplikacji

Zeskanuj kod QR za pomocą telefonu
Image