O nas

Trustee — to platforma oferująca pełen zakres usług i narzędzi do pracy z kryptoaktywami. W 2016 roku, jako krypto entuzjaści, stworzyliśmy zespół, którego celem było rozwinięcie potencjału technologii kryptowalut.
1 mln+
użytkowników
5+
lat na rynku
35458
unikalnych par handlowych

Nasze produkty

Infrastruktura Trustee jest dostępna na całym świecie i płynnie łączy finanse cyfrowe z tradycyjnym systemem finansowym.
product logo
Trustee Plus - to platforma walut cyfrowych
Dowiedz się więcej
phone screen
product logo
Niekustodialny wielowalutowy kryptoportfel
Dowiedz się więcej
phone screen
Wypróbuj Trustee Plus!
Otwórz kartę płatniczą Trustee w kilka minut!
Czytaj więcej
Image

Cieszymy się zaufaniem

Yevhen Romanenko
Trustee Plus to najwygodniejsza synteza portfela kryptowalutowego i krypto karty. Dzięki niej kontroluję swoje aktywa kryptowalutowe i mam możliwość błyskawicznie rozliczać się za swoje zakupy, gdzie tylko potrzebuję. Super!
Yegor Petrov
Trustee Plus jest szczególnie atrakcyjny dla początkujących. Aplikacja pozwala kupić BTC oraz inne kryptowaluty za pomocą kilku kliknięć. Transakcje są szybkie i interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika!
Igor Stadnik
Od dłuższego czasu szukałem dobrego funkcjonalnego serwisu. Częściowo te lub te funkcje można znaleźć w różnych aplikacjach, używając ich w połączeniu. Ale nie widziałem serwisów, które łączą wszystkie z nich naraz, świetnie!

Nasi partnerzy

partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo

Kontakt

Trustee Wallet, BlockSoftLab Inc
Address: 300 Delaware Avenue, Suite 210-A, Wilmington, DE 19801 in New Castle County, USA. Email: [email protected] Phone number +13152267352
Trustee Plus, Trustee Global UAB
Adres: Aušros alėja 48, Šiauliai, LT- 76236, Lithuania; E-mail: contact@trusteeglobal; Numer telefonu: +380981544734