O nas

Trustee — to platforma oferująca pełen zakres usług i narzędzi do pracy z kryptoaktywami. W 2016 roku, jako krypto entuzjaści, stworzyliśmy zespół, którego celem było rozwinięcie potencjału technologii kryptowalut.
1 mln+
użytkowników
5+
lat na rynku
35458
unikalnych par handlowych

Nasze produkty

Infrastruktura Trustee jest dostępna na całym świecie i płynnie łączy finanse cyfrowe z tradycyjnym systemem finansowym.
phone screen
Trustee Plus - to platforma walut cyfrowych
Dowiedz się więcej
phone screen
phone screen
Niekustodialny wielowalutowy kryptoportfel
Dowiedz się więcej
phone screen
Karta Trustee
Otwórz kartę płatniczą Trustee w kilka minut!
Więcej
Image

Cieszymy się zaufaniem

Yevhen Romanenko
Trustee Plus to najwygodniejsza synteza portfela kryptowalutowego i wymiany kryptowalut "pod klucz". Dzięki niemu kontroluję swoje aktywa kryptowalutowe i błyskawicznie wypłacam potrzebną kwotę w fiat na dowolną kartę. Super!
Yegor Petrov
Trustee Plus jest szczególnie atrakcyjny dla początkujących. Aplikacja pozwala kupić BTC oraz inne kryptowaluty za pomocą kilku kliknięć. Transakcje są szybkie i interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika!
Igor Stadnik
Od dłuższego czasu szukałem dobrego funkcjonalnego serwisu. Częściowo te lub te funkcje można znaleźć w różnych aplikacjach, używając ich w połączeniu. Ale nie widziałem serwisów, które łączą wszystkie z nich naraz, świetnie!

Nasi partnerzy

partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
Dowiedz się więcej

Kontakt

Trustee Wallet, BlockSoftLab Inc
Address: 300 Delaware Avenue, Suite 210-A, Wilmington, DE 19801 in New Castle County, USA. Email: [email protected] Phone number +13152267352
Trustee Plus, Trustee Global UAB
Adres: Aušros alėja 48, Šiauliai, LT- 76236, Lithuania; E-mail: contact@trusteeglobal; Numer telefonu: +380981544734