O nas

Nasza ekipa zebrała się w 2016 roku z zamiarem stworzenia innowacyjnych produktów w dziedzinie odpornych na cenzurę systemów zdecentralizowanych.
1 mln+
użytkowników
5+
lat na rynku
35458
unikalnych par handlowych

Nasze produkty

Infrastruktura Trustee jest dostępna na całym świecie i płynnie łączy finanse cyfrowe z tradycyjnym systemem finansowym.
phone screen
Trustee Plus - to platforma walut cyfrowych oferująca pełen zakres usług w zakresie kupna, sprzedaży i wymiany kryptowalut, a także narzędzia do zarządzania aktywami kryptowalutowymi.
Подробно
phone screen
Załóż kryptokartę w kilka minut!
Подробно
Cieszymy się zaufaniem
Yevhen Romanenko
Trustee Plus to najwygodniejsza synteza portfela kryptowalutowego i wymiany kryptowalut "pod klucz". Dzięki niemu kontroluję swoje aktywa kryptowalutowe i błyskawicznie wypłacam potrzebną kwotę w fiat na dowolną kartę. Super!
Yegor Petrov
Trustee Plus jest szczególnie atrakcyjny dla początkujących. Aplikacja pozwala kupić bitcoin oraz inne kryptowaluty za pomocą kilku kliknięć. Transakcje są szybkie, design i interfejs są bardzo przyjazne dla użytkownika, a początkujący mogą zrealizować t
Igor Stadnik
Pracuję z kryptowalutami już wielu lat, i od dłuższego czasu szukam dobrego funkcjonalnego serwisu. Częściowo te lub te funkcje można znaleźć w różnych aplikacjach, używając ich w połączeniu. Ale nie widziałem serwisów, które łączą wszystkie z nich naraz

Nasi partnerzy

partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
partners logo
moreButton