Integracja Binance Pay z Trustee Plus - nowy poziom wygody pracy z kryptowalutami

  • 2024-01-23
  • 0 min
  • 104
Article image

Platforma walut cyfrowych Trustee Plus ogłasza partnerstwo z Binance Pay, usługą płatniczą w kryptowalutach obsługiwaną przez Binance. Integracja ta niewątpliwie przyczyni się do rozszerzenia granic wygody poza granice między instrumentami finansowymi.

Od 15 stycznia użytkownicy Trustee Plus będą mogli korzystać z nowej metody wpłat Binance Pay. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Binance, musisz utworzyć konto, pomyślnie przejść pełną weryfikację tożsamości (KYC) przy użyciu paszportu lub prawa jazdy. I to wszystko - od teraz możliwość natychmiastowego uzupełnienia salda kryptowalut Trustee Plus z prowizją 0% jest w Twojej kieszeni. Ponadto, dla nowych użytkowników, Binance oferuje -20% od opłat transakcyjnych i do $100 cashback!

Niezwykle cenimy każdego użytkownika. Uwielbiamy, gdy możemy zrobić dla nich więcej i stale rozszerzamy możliwości Trustee Plus. Każda wdzięczność, którą otrzymujemy, wiele dla nas znaczy, ponieważ świadczy o tym, że ludzie nas wybierają. A partnerstwo z Binance Pay to znaczący krok, który pomoże dziesiątkom tysięcy naszych użytkowników w pełni korzystać z kryptowalut na najkorzystniejszych warunkach - błyskawicznie doładowywać i wygodnie wydawać. - Vadym Grusha, CEO Trustee Plus.

Możesz użyć tej metody podczas uzupełniania Tether. Od 0,1 do 1 000 000 USDT zostanie natychmiast dodane do salda, gdy tylko zainicjujesz żądanie doładowania za pośrednictwem Binance Pay, potwierdzisz je w aplikacji Binance i odświeżysz stronę Trustee Plus. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z usługi, obejrzyj film z instrukcjami.

Cieszymy się, że możemy ogłosić nasze nowe partnerstwo z Trustee Plus, co stanowi kolejny kamień milowy w naszej misji wprowadzenia kryptowalut i darmowych finansów do głównego nurtu. Postrzegamy tę współpracę jako potężny katalizator w realizacji naszej misji, pomagając rozszerzyć wolność finansową dla naszych użytkowników nie tylko w ich krajach, ale na całym świecie. Wspólnie dążymy do wspierania bardziej inkluzywnego i wzmacniającego pozycję krajobrazu finansowego poprzez potencjał kryptowalut - Kirill Khomyakov, dyrektor regionalny na Europę Środkowo-Wschodnią i Azję Środkową.

Zainstaluj Trustee Plus już teraz!

Wszystkie korzyści w jednej aplikacji

Zeskanuj kod QR za pomocą telefonu
Image